Přeprava zboží

 

Dopravce Česká pošta

Zboží skladem expedujeme do druhého dne při obdržení peněžní částky na náš účet, v případě objednávky na dobírku expedujeme nejdéle následující pracovní den.

 

Cena za přepravu je účtována ve výši 130Kč.

Doprava zdarma při objednávce nad 1500 Kč.

 

 

REKLAMACE U ČESKÉ POŠTY

Po obdržení zboží prostřednictvím České pošty si zboží pečlivě zkontrolujte.

V případě, že při převzetí zboží od České pošty je zboží poškozeno a poškození zboží vzniklo evidentně při přepravě v rámci poštovní služby (poškozený transportní obal apod.), zboží nepřebírejte a uplatněte reklamaci u České pošty dle Poštovních a obchodních podmínek České pošty. Je nutné nahlásit, že reklamaci bude vyřizovat prodejce. Ihned nás informujte a zašlete nám fotografii poškozeného zboží na e-mailovou adresu. My zajistíme průběh reklamace u České pošty a o výsledku vás budeme informovat.

V případě, že zjistíte škody, které byly způsobeny přepravou, až při otevření balíku doma, uplatněte tzv. dodatečnou reklamaci na své pobočce České pošty. Tato reklamace musí být podána nejdéle do 2 pracovních dnů po dodání zásilky. Osoba reklamující škodu musí předložit poškozenou zásilku se všemi obalovými materiály. V tomto případě řeší reklamaci s Českou poštou zákazník.

 

Balení zboží

Všechny naše výrobky Vám budou až na výjimky doručeny jako jeden kus. Dekoraci balíme do speciálních materiálů proti poškození při přepravě.