Instalace a údržba našich výrobků

 

Standartní dekorace na zeď je lehká, má speciální kovová poutka na zadní straně pro zavěšení na hřebík na zeď. U některých abstraktních dekorací si můžete sami rozhodnout, zda je pověsíte horizontálně či vertikálně. Vzhledem k hmotnosti doporučujeme připevnění zrcadel na hmoždinky místo hřebíčků.

 

Údržba a ochrana výrobků

Pokud se rozhodnete umístit svoji dekoraci na balkon, do pergoly či na zahradu, doporučujeme ji náležitě ošetřovat speciálními přípravky. Lze použít například antikorozní přípravek WD-40.

Výhody použití WD-40

Chrání proti korozi

Pokrývá celý ošetřovaný povrch včetně všech mikroskopických nerovností antikorozním povlakem. Ten chrání kov před vlhkem a jinými korozními prvky. Antikorozní vrstva je velice tenká a tudíž nevyžaduje dekonzervaci

Vytěsňuje vodu

Vytvoří na kovovém povrchu voděvzdornou dielektrickou bariéru, proniká mezi kov a vodu, která tak ve formě kuliček steče z ošetřené plochy.

Vzlíná, uvolňuje

Vzhledem k vysoké přilnavosti ke kovům má vynikající schopnost vzlínat a uvolňovat zarezlé, zatuhlé či zapečené spoje.

Čistí

Vysoká přilnavost ke kovům umožňuje, aby se dostal pod špínu, saze amastnotu. Kompletně vyčistí ošetřovaný materiál a zároveň jej ochrání proti korozi. Rovněž rozpustí většinu adheziv a je i perfektním pomocníkem při odstraňování různých nálepek. Neobsahuje žádné silikony ani jiné přísady přitahující prach a způsobující tak vznik nánosů špíny a mastnoty.